Obchodně technický poradce/kyně

NO77 s.r.o.

Místo práce
Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho Klienta společnost PM-TECH hledáme nejvhodnějšího člověka na pozici:

Obchodně technický zástupce/kyně pro region východního Slovenska

PM-TECH je česká společnost zaměřená na dovoz a prodej vysoce kvalitních obráběcích nástrojů. Od roku 2006 se specializuje především na dodávky ucelených řešení v oblastech dlouhotočných automatů, mikronástrojů, kleštin a nástrojů na obrábění forem.

Hledáme samostatného, proaktivního kolegu, který bude umět rozpoznat potřeby našich zákazníků (i potencionálních) a bude umět dohodnout oboustranně zajímavý obchod.

Za co budete zodpovídat?

  • Budete mít na starosti zákazníky z určeného regionu
  • Budete navštěvovat nejen stávající zákazníky, ale i vyhledávat ty nové
  • Pro dosažení tohoto cíle Vám poskytneme technickou i marketingovou podporu, stejně tak i startovací databázi potencionálních zákazníků
  • Budete zodpovědní za obchodní výsledky společnosti ve svém regionu
  • Do budoucna budete mít možnost služebního postupu tak, jak se bude firma rozvíjet.

Co požadujeme?

  • Strojírenské vzdělání
  • Znalost a zkušenost práce na CNC strojích
  • Technické i obchodní myšlení
  • Samostatnost
  • Proaktivitu
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Poctivost
  • Pozitivní přístup k životu
  • Pracovitost
  • Schopnost vést dlouhodobé projekty
  • Schopnost navázat a udržet si dlouhobodé vztahy se zákazníky
  • Anglický jazyk na alespoň mírně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC (MS Win, MS Office)

Co nabízíme?

  • Možnost vytvořit si svojí ideální práci
  • Poskytneme Vám podporu formou prodejních a technických školení
  • Pomoc a podporu při komunikaci se zákazníky
  • Férový přístup, zázemí úspěšné a stabilní firmy
  • Adekvátní platové ohodnocení úměrné pracovnímu nasazení a výsledkům firmy
  • Excelentní produkt a odborné zázemí naší firmy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2739147  Posting date: 27.9.2016  The job comes from another website or source.