Upratovačka v administratívnych priestoroch

NMH s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Sereď
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného pracovníka/pracovníčku na upratovacie práce v administratívnych priestoroch budovy.
Pracovná doba je cca 7,5 až 8 hodín denne, od štvrtka do stredy nasledujúceho týždňa. Ďalší týždeň voľno.
Výborný pracovný tým a čisté prostredie

Zaujímavé platové ohodnotenie.

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis na nižšie uvedenú adresu. Zároveň nám zasielajte aj súhlas so spracovávaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Upratovačka

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a zodpovednosť
- schopnosť efektívne pracovať
- flexibilná a vnímavá osobnosť

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1336670  Posting date: 11.8.2021  Basic salary component (gross): 4,2 EUR/hod.