Projektant pozemných stavieb

Nitra Invest, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Okamžitý nástup, nie je podmienkou
1 500 EUR/mesiacPracovná zmluva na dobu neurčitú. Do nášho projektového tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorá by mala na starosti veľa zaujímavých projektov najmä v priemyselnom sektore, realizované hlavne v okolí Nitry. Ponúkame flexibilné a priateľské pracovné prostredie v relatívne mladom kolektíve s možnosťou osobného rozvoja a zaškolenia súčasným projektantom. Ak hľadáte nové výzvy, budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné projektovanie najmä v segmente priemyselných a komerčných nehnuteľností, príležitostne v segmente rezidenčných nehnuteľností ako podpora
• Tvorba základných podkladov pre cenové ponuky potenciálnym klientom a grafická podpora pre rokovací proces
• Samostatná príprava a spracovanie projektovej dokumentácie vo všetkých stupňoch s dôrazom na detail
• Tendrovanie projektantov jednotlivých profesií a špecialistov
• Aktívna spolupráca s projektantami jednotlivých profesií
• Aktívna koordinácia činností „profesistov“, kontrola projektov
• Časový manažment tvorby projektovej dokumentácie v spolupráci s „profesistami“
• Úprava dokumentácie na základe požiadaviek klientov
• Konzultovanie projektu s príslušnými úradmi
• Prehľadné organizovanie vyhotovených projektových dokumentácii
• Spracovanie vizualizácií
• Podpora pri inžinierskej činnosti pre povoľovacie procesy
• Spolupráca pri výstavbe, autorský dozor
• Aktívna spoluúčasť a podpora pre kolaudačné procesy
• Reportovanie a účasť na poradách
• Iné činnosti súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov
• Práca na projektoch prevažne v Nitre a okolí

• Stabilné pracovné miesto s možnosťou pracovnej zmluvy na dobu neurčitú
• 13. plat
• Podpora kariérneho rozvoja formou školení, kurzov, či konferencií- plne hradené zamestnávateľom
• Flexibilná pracovná doba
• K dispozícii firemné autá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore projektovanie pozemných stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Vzdelanie v odbore projektovanie pozemných stavieb
• Minimálne 2 ročná prax v obore výhodou
• Schopný samostatne pracovať a poradiť si v komplexnej problematike
• Rád sa angažuje a prináša efektívne riešenia pri navrhovaní stavieb
• Technická zdatnosť
• Schopnosť asertívnej spolupráce s externými „profesistami“
• Vyhovuje práca v mladom kolektíve – väčšina priamych kolegov vo veku cca 30-35 rokov
• Zmysel pre detail
• Emočná vyrovnanosť
• Uvedomuje si a zohľadňuje širšie súvislosti týkajúce sa projektu
• Rád skúma nové možnosti riešení s ohľadom na materiály a prevedenia
• Autorizácia stavebného inžiniera výhodou

Skupina okolo spoločnosti Nitra Invest s.r.o. pôsobí na trhu viac ako 20 rokov predovšetkým v nitrianskom regióne a v súčasnosti sa radí medzi popredných hráčov najmä v oblasti priemyselných nehnuteľností. Skupina Nitra Invest stála za vznikom Priemyselného parku Nitra-Sever, v ktorom sa ku dnešnému dňu etablovalo viac ako 50 nadnárodných spoločností (napr. Jaguar Land Rover, Foxconn), ktoré zamestnávajú tisícky pracujúcich. Medzi najaktuálnejšie projekty v iných segmentoch nehnuteľností, do ktorých je skupina Nitra Invest zapojená, patrí nové nákupné centrum Hornbach (Nitra, maloobchod), či projekt Brezový háj (Nitra, bývanie).
ID: 4159616  Posting date: 3.11.2021  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac