Inžinier kvality procesu

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Inžiniera kvality procesu obsadzujeme pre výrobnú spoločnosť v Šamoríne (26km od BA). Hľadáme kandidáta skúseného kandidáta- audity výrobných procesov (min. 3 roky skúseností)

- sledovanie a analýzy stavu kvality pri výrobe, montáži a nábehu nových projektov
- riešenie problémov kvality v procese výroby
- merania a kontrolné činnosti
- vykonávanie interných auditov kvality
- správa dokumentácie kvality –kontrolný plán, 8D... a iné

- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy na pracovisku
- rôzne sociálne benefity

Zaujala Vás táto pozícia? Výborne. Pošlite nám, prosím, svoj životopis, fotografiu a v ideálnom prípade pripojte aj sprievodny list.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klienta aj pozíciu radi predstavíme pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Inžinier kvality

Počet rokov praxe

3

–anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť základných nástrojov kvality
- čítanie technickej dokumentácie
- základné technické zručnosti pri analýze kvalitatívnych problémov
- audity výrobných procesov

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4022033  Posting date: 12.4.2021  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac