Senior Controller

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2000€ +mesačná odmena +ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú, medzinárodnú výrobnú spoločnosť, hľadáme dynamického a komunikatívneho Controllera so skúsenosťou 3+ na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti.

– riešenie finančných záležitostí (prípravy rozpočtov, mesačné reportingy, ročné uzávierky)
– zodpovednosť za účtovné postupy a úplnosť účtovnej evidencie
– kalkulácie výrobných nákladov
– koordinácia prípravy rozpočtu a prognóz nákladov a výnosov
– plánovanie mesačných, kvartálnych, ročných analýz
– riadenie a koordinácia auditu finančných výkazov

– možnosť pracovného uplatnenia v medzinárodnej spoločnosti
– príjemné prostredie v mladom kolektíve
– atraktívny sociálny program

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať podmienkam stanoveným našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú obchodno/výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

– predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti kontrolingu vo výrobnej spoločnosti
– proaktívny prístup k práci
– výborné komunikačné schopnosti
– dynamičnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3806150  Posting date: 8.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2000€ +mesačná odmena +ročná odmena