Produktový inžinier

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, expandujúcu výrobnú spoločnosť v Prievidzi hľadáme Produktového inžiniera.

- spracovávanie žiadostí o zmeny v konštrukčných návrhoch, ktoré budú implementované do sériovej výroby
- príprava technických návrhov nových produktov
- optimalizácia výrobných nákladov, participácia na zlepšení kvality produktov
- príprava nákladových kalkulácii na základe požiadaviek zákazníka
- zodpovednosť za včasné a 100% splnenie objednávky zákazníka
- spolupráca s tímom nástrojárov, nákupcov a oddelením výrobných technológii
- práca v systéme SAP

- práca v medzinárodnej, prosperujúcej spoločnosti
- 13., 14. plat+ ďalšie finančné bonusy
- balíček sociálnych benefitov

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám prosím svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku, spolu aj s Vašou fotografiou.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu, vzhľadom však k veľkému množstvu životopisov, ktoré obdržíme, môžeme kontaktovať len vybraných. Ďakujem za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3441782  Posting date: 10.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1400 eur