PLC Programátor

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500-2500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú inovatívnu spoločnosť pôsobiacu aj v automotive odvetví hľadáme kandidáta na pozíciu PLC Programátor.

.miesto výkonu práce: Dolný Kubín

- programovanie riadiacich systémov
- programovanie PLC systémov
- projektovanie a programovanie vizualizácií strojov a zariadení
- spúšťanie zariadení do výrobného procesu

- úspešná nadnárodná spoločnosť podporujúca inovatívne technológie
- rôzna ponuka školení, podpora ďalšieho vzdelávania
- 13.plat
- balík sociálnych benefitov

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu z našej ponuky, nám zašlite prosím svoj životopis v SLOVENSKOM a ANGLICKOM JAZYKU.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/automatizícia/mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosti programovania riadiacich systémov podmienkou
- aktívna znalosť anglického jazyka

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3357230  Posting date: 20.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1500-2500 eur