Skladník / šofér

NETCON, s.r.o.

Miesto práce
Chovateľská, Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme mladého kolegu na pozíciu Skladník
Náplňou práce je práca s tovarom:
- zodpovednosť za fyzický príjem tovaru, evidencia a príprava na výdaj z E-shopu pre kuriéra
(práca nie je vhodná pre ženy!)
- zodpovednosť za vydaný materiál a odpis vydaného materiálu
- kontrola materiálu a práca so skenerom a pc
- prvotné nastavenie IT sortimentu
- práca s internými aplikáciami spoločnosti
- udržiavanie poriadku v sklade
- práca na VZV
- preprava tovaru na dodávke medzi skladmi

- výhodné platobné podmienky
- mladý kolektív
- mobilný telefón
- zamestnanecké zľavy
- práca na jednu smenu Po- Pia

Platové podmienky budú upresnené na pohovore podľa skúseností kandidáta. Pracuje sa s menšími zásobami ako vo veľkoskladoch a teda skôr hľadáme človeka, ktorý bude vedieť samostatne pracovať, precízne sledovať a riadiť stav zásob a pracovať v interných systémoch firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predošlé skúsenosti s prácou v sklade podmienkou
- schopnosť samostatne pracovať a udržiavať chod skladu
- zodpovednosť pri výkone práce
- precíznosť, dôslednosť
- Pc zručnosti
- preukaz na VZV a vodičský preukaz
Nakoľko sa jedná aj o prácu s bremenami s váhou viac ako 15 kg, pracovná pozícia nie je určená pre ženy!

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje predaju bielej a čiernej techniky, poskytovaniu satelitných služieb a internetu a predaju digitálnej televízie.
ID: 3548611  Posting date: 28.4.2022  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac