Šéf dizajnér nábytkového štúdia NESIA

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šéf dizajnéra pre novú pobočku etablovaného interiérového štúdia, ktorého nadchýna dizajn, kreativita a obchod.
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“
- Príprava komplexných interiérových návrhov a ich spracovanie v 2D a 3D
- Aktívny predaj produktov, poskytovanie informácií o tovare, budovanie vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi
- Spracovanie cenovej a produktovej ponuky a následne spracovanie objednávok
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Zabezpečovanie chodu štúdia
- Sledovanie trendov v interiérovom dizajne a vzťah k marketingu

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí s otvorenou firemnou kultúrou
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu

Telefonicky budeme kontaktovať vybraných kandidátov, ktorých budeme následne pozývať na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, dizajn

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2-ročné skúsenosti v segmente interiérového dizajnu na obdobnej pozícii
- Kreativita a schopnosť identifikovať požiadavky klientov a ich prenesenie do interiérových návrhov
- Znalosť práce s grafickým programom SketchUp, 3D MAX (alebo obdobné programy) a Photoshopom
- Preferujeme vzdelanie v oblasti – Architektúra prípadne dizajn nábytku
- Administratívne a organizačné zručnosti a schopnosť doťahovať projekty do úspešného konca
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Vytvárame kolekciu nábytku a efektívny spôsob zariaďovania interiérov tak, aby sme rešpektujúc rozpočet našli to najlepšie, inšpiratívne a funkčné riešenie pre nášho klienta.
Chceme byť prvou voľbou pre ľudí s dobrým vkusom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3525669  Posting date: 26.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 900 EUR + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu