Interiérový dizajnér / Architekt

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1.200 EUR + variabilná odmena v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšeného interiérového dizajnéra do etablovaného interiérového štúdia, ktorý má cit pre dizajn a schopnosť nájsť spoločne s klientom krásne, ale aj praktické riešenie interiéru.
- Príprava 3D modelov našich produktov a ich spracovanie do fotorealistických vizualizácii.
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“.
- Vypracovávanie komplexných interiérových štúdii a následná príprava technických výkresov.
- Sledovanie trendov v interiérovom dizajne.
- Práca na vývoji nových produktov.

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí s otvorenou firemnou kultúrou
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu
- Možnosť spolupodieľať sa na tvorbe produktového portfólia a budovaní povedomia o značke

Tešíme sa na Vaše CV a prípadne aj ukážky Vašej práce, ktoré prosím zasielajte na mailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba kandidátov s vyhovujúcim profilom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, dizajn

Ostatné znalosti

Autodesk 3ds Max - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2-ročné skúsenosti v segmente interiérového dizajnu na obdobnej pozícii
- Nevyhnutná znalosť práce s grafickým programom 3 ds MAX, SketchUp (alebo obdobné programy) a Photoshopom
- Kreativita a schopnosť identifikovať, čo klienti chcú a následne spracovanie fotorealistickej vizualizácie
- Preferujeme vzdelanie v oblasti – Architektúra prípadne dizajn nábytku
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Vytvárame kolekciu nábytku a efektívny spôsob zariaďovania interiérov tak, aby sme rešpektujúc rozpočet našli to najlepšie, inšpiratívne a funkčné riešenie pre nášho klienta.
Chceme byť prvou voľbou pre ľudí s dobrým vkusom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3468205  Posting date: 11.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 800 - 1.200 EUR + variabilná odmena v závislosti od výkonu