Všade blízko

Zamestnanec cestnej údržby (práca na týždňové turnusy v rámci SR)

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
01.06.2019
900 EUR + príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme samostatného a pracovitého kolegu.
Vašou úlohou bude:
- vedenie a údržba špeciálnych motorových vozidiel ako je umývač tunelov, zatĺkač zvodidlových stĺpikov, mechanická ruka ako súčasť automobilu na opravu zvodidiel, nákladné valníkové vozidlá na prepravu materiálu, vysokotlakové umývacie zariadenie VAP, elektrocentrály, ručné elektrické náradie
- obsluha pilčíckej techniky ako motorová píla, krovinorez, nožnice na kríky a pod.
- identifikácia porúch, nastavenie, čistenie a údržba vozidla podľa technickej dokumentácie
- dodržiavanie technických a technologických noriem a predpisov pri údržbe a opravách diaľnice a aplikovaní záchytných systémov na pozemných komunikáciách
- práca na týždňové turnusy v rámci Slovenska

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- ďalší stravný lístok pri 11,5 hodinovej pracovnej zmene,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- 2 roky vedenia vozidla - nutná prax

- vytrvalosť a čestnosť
- pracovitosť a spolupráca

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 3645654  Posting date: 16.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 900 EUR + príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy