Architekt / Interiérový dizajnér

NARA s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 eur + motivujúce bonusy z predaja / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie interiérov pre rodinné domy, byty a komerčné priestory
- tvorba finálnych návrhov a vizualizácií
- praca v 3D programe
- prezentácia návrhov a vizualizácii klientovi
- komunikácia s klientom
- vypracovávanie cenových ponúk a kalkulácií
- dohľad nad zákazkou až do finálneho odovzdania
- komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku / prip.talianskom jazyku /
- zabezpečovanie chodu štúdia

- práca v príjemnom prostredí a malom kolektíve
- školenia doma i v zahraničí
- možnosť profesionálneho rastu a vzdelávanie v oblasti dizajnu
- motivujúce bonusy z predaja

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra / Interiérový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s s kvalitným 3D programom na pokročilej úrovni

NARA kuchyne a interiéry je renomované interiérové študio,ktoré pôsobí na trhu 17 rokov.
Pre klientov ponúkame kompletný servis v oblasti zariadovania interiérov.
ID: 3785905  Posting date: 13.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 800 eur + motivujúce bonusy z predaja / mesačne