Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Referent riadenia majetku

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
plný úväzok
Ponúkaná mzda*
Priemerná mesačná mzda 1 110 EUR; (Základná mesačná mzda 925 EUR a variabilná zložka mzdy 20%); Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme nového kolegu, pre ktorého bude výzvou riešenie rôznych technických zadaní a práca na projektoch, ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
  • Efektívne riadenie hospodárenia s majetkom, jeho evidencia a kontrola
  • Riadenie rizík pri správe majetku z pohľadu technického riešenia a využitia
  • Monitorovanie stavu zariadení
  • Identifikácia, špecifikácia, vypracovanie a ekonomické hodnotenie investičných
požiadaviek na budovanie nových zariadení ako i rekonštrukcie existujúcich
  • Aktívna spolupráca pri určenie priorít investícií, opráv, likvidácií
  • Pripomienkovanie a odsúhlasenie projektovej dokumentácie investícií a generálnych opráv z technického hľadiska
  • Spolupráca pri príprave plánu investícií, generálnych opráv a likvidácií
  • Príprava podkladov a spracovanie požiadaviek na stavebné investície, strojné
zariadenia a generálne opravy do investičnej komisie
  • Príprava podkladov na vyradenie majetku do likvidačnej komisie
  • Spolupráca pri ekonomickom hodnotení investičných projektov
  • Časová a vecný dohľad nad zverenými projektmi
  • Predkladanie návrhov na nové projekty a spolupráca pri spracovávaní rozvojových štúdií, projektov

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

Technický / strojársky, elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Ovládanie práce s PC – (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Znalosť anglického jazyka
  • Vodičské oprávnenie skupina B
  • Flexibilita, Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ponúkané benefity
  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas - pracovný deň si zamestnanec prispôsobuje aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov
  • Možnosť práce z domu – „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3551047  Posting date: 21.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Priemerná mesačná mzda 1 110 EUR; (Základná mesačná mzda 925 EUR a variabilná zložka mzdy 20%); Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.