Operátor výroby

Munters Czech s.r.o.

Místo práce
Hrušky, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Rozšiřujeme výrobu technologií pro úpravu vzduchu a proto hledáme nové pracovníky. Pokud máte technické myšlení a orientujete ve výkresové dokumentaci, DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT!

Práci u nás najdou:

  • zruční kutilové s technickým myšlení a orientací v technické dokumentaci
  • výhodou je elektro vzdělání, případně zkušenosti se svařováním
  • především však pracovití uchazeči s týmovým duchem

Co vám můžeme nabídnout

  • Stabilní práci v jednosměnném režimu (výhledově plánujeme 2 směny)
  • Dotované firemní stravování za 22 Kč – výběr ze 4 jídel
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění ve výši 2% ze základní mzdy
  • Nadstandardní příplatek za víkendové směny (o 15 % více, než stanovuje zákoník práce)
  • Odměny za senioritu, firemní akce

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4063569  Posting date: 17.4.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 25 000 Kč/měsíc