Skladač burgrov/ Kuchár

Munet group, s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov 22, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme perspektívnych a ambicióznych kolegov do svojich radov. Ponúkame prácu v dynamickom kolektíve s možnosťou kariérneho rastu. Náplňou práce je praca na grile a skladanie burgrov

-možnosť kariérneho rastu
-kultúrne a spoločenské akcie
-kompletné zaškolenie
-zľava na produkty Restart burger
-možnosť plánovať si zmeny

pracovná pozícia časník alebo barman, práca v príjemnom prostredí, dobrý kolektív a možnosť kariérneho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Odborná spôsobilosť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, zodpovednosť, lojálnosť, samostatné myslenie a organizácia

Keď sa pripojíte ku značke Restart Burger, pripojíte sa k našej rodine!
Naša rodina Restart Burger je hrdá na naše štandardy kvality, pohostinnosť inšpirovanú južanskými krajinami. Máme vášeň pre ľudí - nielen našich hostí, ale vážime si našich zamestnancov a chápeme, ako sa v našich reštauráciách odlišujete! Práca v reštauráciách Restart Burger je viac ako len práca! Tvoríme ikonická značku, ktorá ponúka školiace programy, ktoré vám pomôžu rásť s príležitosťami na postup.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2655440  Posting date: 20.5.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 800