Produktový manažér - mobilná aplikácia / kartový biznis

Multicard a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.09.2018
základná mzda 1500 EUR + mesačná variabilná zložka mzdy. Mzda bude stanovená v závislosti od praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tvorivého a na biznis zameraného šikovného človeka, ktorý bude koordinovať rozvoj nového produktu v oblasti kartového biznisu a mobilných aplikácií. Máme výnimočný produkt a vytvárame príležitosť pre niekoho, kto má rád výzvy a chce sa realizovať.
Náplň práce:
- tvorba produktovej stratégie, koncepcie rozvoja produktu, koordinácia vývojárov mobilnej aplikácie a externých partnerov
- analýza trhu, konkurencie, sledovanie trendov v oblasti kartového biznisu a mobilných aplikácii pre platby kartou
- tvorba a realizácia marketingovej stratégie pri uvedení na trh v spolupráci s externými partnermi, analýza a vyhodnocovanie úspešnosti kampaní
- analýza potrieb zákazníkov - overovanie čo zákazník potrebuje, používa a zlepšovanie produktu na základe spätnej väzby od zákazníkov a trendov

- práca na vývoji a uvedení nového produktu na trh
- flexibilný pracovný čas, homeoffice
- firemné akcie
- stravné nad rámec zákona
- koncoročné bonusy
- účasť na vzdelávacích akciách, konferenciách

Ak vás zaujala naša ponuka, prosím pošlite životopis v slovenskom jazyku na mail [email protected]. Na osobný pohovor si pozveme uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

- min 3 ročná reálna skúsenosť v riadení produktov, projektov, preferujeme skúsenosť v oblasti mobilných aplikácií (vývoj, marketing) alebo kartového biznisu
- analytické myslenie: schopnosť analyzovať dáta, navrhovať dobré riešenia na základe analýz a sledovania trendov
- schopnosť riadiť tím, definovať úlohy sebe aj členom tímu a kontrolovať ich plnenie
- nadšenie pre prácu a ideálne schopnosť nadchnúť aj svojich kolegov
- strategické myslenie a kombinačné schopnosti - nemusí len jedno riešenie viesť k výsledku
- komunikačné a prezentačné zručnosti - schopnosť presvedčiť svojich kolegov, investorov ako aj zákazníkov
- samostatnosť, zodpovednosť za výsledky, schopnosť rozhodnúť sa
- ak ti niečo z toho chýba, nevadí - talentovaného uchádzača budeme koučovať a rozvíjať tvoj potenciál
- práca je vhodná pre flexibilného a rýchlo sa orientujúceho človeka

Spoločnosť Multicard a.s. vydáva a prevádzkuje multifunkčné karty, na ktorých poskytuje ich držiteľom možsnoť cestovať verejnou osobnou dopravou (dopravná karta), čerpať zľavy u zazmluvnených partnerov (zľavová karta) a čerpať výhody poskytovanie mestom, prípadne samosprávnym krajom (municipálna karta).
ID: 3442905  Posting date: 9.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: základná mzda 1500 EUR + mesačná variabilná zložka mzdy. Mzda bude stanovená v závislosti od praxe uchádzača.