Hľadáme operátorku na montáž - pridaj sa k nášmu tímu!

Muehlbauer Technologies s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
5,1 EUR/hod.Od 5.10€/hodina (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava kabeláže pre elektrické platne
  • Mechanická montáž podskupín stroja
  • Zapájanie a rezanie káblových žľabov
  • Testovanie
  • Kontrolovanie

  • Možnosť karierneho rastu z operátora na špecialistov, lídrov a majstrov až po vedúcich pracovníkov.
  • Stravné lístky v hodnote 6 € doplatok zamestnanca len 1€ a možnosť stravovania sa v priestoroch spoločnosti - firemnej jedálne
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Teambuildingy a firemné akcie
  • Multisport karta
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku
  • Cestovný bonus po skončení skúšobnej doby
  • Dovolenkový príplatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • spoľahlivosť,
  • ochota pracovať,
  • trestná bezúhonnosť
  • manuálna zručnosť

Founded in 1981, the Mühlbauer Group has grown to a proven one-stop-shop technology partner for the smart card, ePassport, RFID and solar back-end industry. Further business fields are the areas of micro-chip die sorting, carrier tape equipment, as well as automation, marking and traceability systems and industry 4.0. Mühlbauer’s Parts&Systems segment produces high precision components.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1938442  Posting date: 10.4.2024  Basic salary component (gross): 5,1 EUR/hod.