Prejdite do lepšej práce

Finančný controller - pre výrobný závod v Srbsku

Miesto práce
Slovensko, Srbsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Plat
2 500 Eur /v závislosti od relevantných skúseností kandidáta/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý je schopný niekoľkokrát mesačne vycestovať do výrobného závodu v Srbsku. V praxi je to cca 13-16 pracovných dní v zahraničí. Zvyšné dni je možné pracovať z domu, prípadne občasná porada na centrále holdingu v Dubnici nad Váhom
Tvojimi úlohami bude:
Zodpovednosť za prípravu rozpočtu a forecastov na pravidelnej báze
Analýza ekonomických ukazovateľov spoločnosti a tvorba správ
Spracovanie finančných reportov a analýz na týždennej, mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze
Spresňovanie alokácie nákladov
Príprava podkladov a spolupráca s audítorom
Zodpovednosť za mesačné a ročné uzávierky, výpočet nákladov a výnosov
Plánovanie cash-flow
Posúdenie investičných zámerov spoločnosti, analýza investičných projektov a kontrola investícií
Kalkulácie produktov, vyhodnotenie ziskovosti zákaziek
Spolupráca pri zavádzaní jednotného systému reportingu a forecastingu

  • možnosť pracovať v zahraničnom prostredí
  • priestor pre sebarealizáciu a profesijný i odborný rast
  • systém voliteľných benefitov
  • systém zamestnaneckých zliav

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

financie, ekonomika

Počet rokov praxe

3

  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • Min. 2 roky praxe v oblasti nákladového controllingu / reportingu - ideálne vo výrobnej spoločnosti
  • Pokročilý MS Excel
  • Silné logické a analytické myslenie
  • Schopnosť interpretovať finančné závery analýz a hľadať alternatívne riešenia
  • Skúsenosti s GIST alebo podobným systémom výhodou
  • Aj. komunikatívna úroveň + odborná terminológia

MSM GROUP je spoločnosť zastrešujúca dcérske spoločnosti s portfóliom v segmente obranného a civilného strojárskeho priemyslu. Cieľom skupiny je strategické vedenie dcérskych spoločností k efektívnemu získavaniu a manažovaniu zákaziek v rámci svojej ponuky.

Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú kompletný životný cyklus munície, rádio-navigačnej elektrotechniky. Činnosti zahŕňajú vývoj, konštrukciu, výrobu, ale aj následný servis, opravy, revízie či modernizáciu, vrátane ponuky transferu príslušných technológií. V portfóliu našich služieb nájdete aj ďalšie aktivity ako predaj a autorizovaný servis nákladných automobilov TATRA, výrobu transformátorov a mernej čerpacej techniky, výrobu špeciálnych kontajnerov, mobilné a riadiace veže riadenia letovej prevádzky. MSM GROUP spojuje aktivity celej skupiny s dôrazom na zvyšovanie efektivity a expanziu historicky dokázaného dobrého mena svojich značiek na čo najširšie trhy.
ID: 3553193  Posting date: 4.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2 500 Eur /v závislosti od relevantných skúseností kandidáta/