Skladník/expedient

Mr. JOB

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 4,44 eur/hod. + 60 eur príplatok za prostredie, 49 eur dochádzkový bonus, výkonnostné prémie do výšky 29%, príplatky za prácu nadčas, sviatok, víkendy, nočná práca v rámci Zákonníka práce a podľa kolektívnej zmluvy, stravné lístky vo výške 3,83 eur/zmena (zamestnávateľ prepláca 3,53 zo sumy stravného lístka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vychystávanie tovaru za pomoci ručného skenera - pikovanie
- príprava tovaru podľa dodacieho listu na expedíciu
- bežná práca v chladenom sklade (+3 stupne)
- manipulácia s tovarom
- práca v dvojzmennej prevádzke - ranná prevažne od 10:00 - 18:00, alebo od 6:00 do 18:00, nočná od 18:00 - 6:00. Zmeny vždy vopred naplánované.

- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania týždenných záloh
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- zľavy na nákup v podnikovej predajni
- mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce podľa kolektívnej zmluvy
- stravné lístky vo výške 3,83 eur (zamestnávateľ prispieva sumou 3,53 eur)
- dochádzkový bonus
- príspevok za pracovné prostredie do výšky 60 eur

MOŽNOSŤ BEZPLATNÉHO UBYTOVANIA.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť pracujúca v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s prácou s ručným skenerom
- práca s potravinárskymi výrobkami - potrebný potravinársky preukaz
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť,
- flexibilita

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3968469  Posting date: 15.9.2020  Basic salary component (gross): 900 EUR/mesiac