Náborárka

Mr. JOB

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj. Máme voľné miesto v krásnej kancelárií na dobrom mieste :)
Hľadáme do nášho tímu milú a spoľahlivú osobu, ktorá nám bude zastrešovať nábor nových zamestnancov na rôzne pozície. Očakávame od Teba nasadenie, aby sme mohli plne uspokojiť očakávanie našich klientov.
Budeš: aktívne využívať nástroje na vyhľadávanie a náborovanie potenciálnych zamestnancov ( internet, profesia, inzertné portály, lokálne inzercie a pod).
- aktívne komunikovať s klientom ohľadne obsadenosti, voľných pracovných miest a pod.
- stále komunikovať s koordinátorom pre jednotlivé strediská
- spracovávať životopisy a hlavne: viesť osobné pohovory s uchádzačmi.
Samozrejme sa to nezaobíde bez jednoduchej administratívy.

ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti na TPP, buď na celý, alebo polovičný úväzok.

- mobilný telefón, notebook.

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané kritéria

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Hľadáme posilu do interného tímu našej spoločnosti na pozíciu Náborová pracovníčka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Úspešný uchádzač musí spĺňať tieto kritéria:
- prax pri náboroch pracovníkov PODMIENKA
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- predošlá skúsenosť na podobnej pozícii
- samostatné rozhodovanie
- vysoká miera zodpovednosti
- flexibilita

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3334240  Posting date: 13.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou, upresnené na osobnom pohovore