Vedúci obchodník

Mr. JOB

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná zodpovednosť za riadenie obchodu spoločnosti v rámci celého Slovenska,
- komunikácia s obchodnými partnermi,
- zodpovednosť za tvorbu a implementáciu obchodnej stratégie, tvorba obchodného plánu a jeho plnenie, analýza obchodných výsledkov a prezentácia vedeniu spoločnosti,
- podpisovanie zmlúv so zákazníkmi,
- osobné návštevy a komunikácia so zákazníkmi,
- analýza činností, návrhy pre zmeny a zlepšovanie procesov,
- riešenie reklamácií,
- zabezpečovania nákupu materiálu na spracovanie,
- zabezpečenie predaja spracovaného materiálu.

- práca na trvalý pracovný pomer
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- výborné platové podmienky
- firemný telefón,
- motorové vozidlo,
- odmeny na základe výkonnostných ukazovateľov.

Životopisy zasielať na mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť podniká v oblasti nakladania s odpadmi. Začínala výkupom, zberom a predajom kovového šrotu a neželezných kovov, postupne sa k portfóliu odpadov pridalo spracovanie starých vozidiel, zber a spracovanie elektroodpadov a najnovšie sa pripravuje technologická linka na úpravu a recykláciu plastových odpadov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- práca s PC, schopnosť pracovať v tíme, komunikatívnosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci,
- bydlisko v okolí SC výhodou

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2759033  Posting date: 10.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: upresnený na pohovore