Klientský pracovník - predajca

MOnPharm, s. r. o.

Rubínová 1, 900 25 Chorvátsky Grob, Čierna Voda, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- praca s pokladnou
- skladove hospodarstvo
- dokladanie tovaru

Informácie o výberovom konaní

Otvaracia doba PO-PIA 12.30-20.00, SO 8.30-13.00.
Pracovna doba po dohode a podla druhu uvazku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijemne vystupovanie, dobre komunikacne schopnosti.

Sme moderne zmýšľajúca lekáreň, ktorá ponúka zázemie a stabilitu (sme na trhu viac ako 10rokov).

Zároveň radi vykročíme z rutiny, sledujeme trendy a dianie v lekárenstve a snažíme sa implementovať veci, ktoré nás posúvajú vpred. K práci používame moderné technológie a prístroje (napr.unquator)

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí, časovú flexibilitu, milý kolektív a pacientov. Nie sme sieťová lekáreň. Otvorené máme 6 dní v týždni.

V našej lekárni si veľmi zakladáme na pohode, tomu je podriadené aj nastavenie zmien aj systém práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3134431  Posting date: 11.8.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 600