Hľadáme technicky zdatného Strojníka Balenia!

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
Od 6,00€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a dalšími zložkami mzdy vo výške 2,50 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa ako sa vyrába čokoláda a chcel by si vedieť celý priebeh jej tvorby? Si technicky a manuálne zdatný a nebojíš sa opraviť čokolvek? V tom prípade si na správnom mieste.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Obsluha strojov na baliacom úseku linky
  • Nastavovanie parametrov týchto zariadení a zaznamenávanie písomnou aj elektronickou
formou
  • Príprava kotúčov obalu, výmena a kontrola obalov a jednotlivých parametrov
  • Technická časť pracovnej náplne (výmena reťazí, remeňov, čerpadiel)
  • Práca s hydraulickými a pneumatickými zariadeniami
  • Mini údržba (výmena komponentu za komponent)
  • Kooperácia s údržbárom v prípade väčšej poruchy na linke

Pozícia je obsadzovaná priamo do kmeňa spoločnosti! Práca je na zmeny.

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné lístky v hodnote 3,60 €
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

A mnoho ďalšieho. Chceš sa dozvedieť viac? Všetko potrebné ti objasníme v telefonickom rozhovore.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Mechanik, Technik, Elektromechanik, Strojár, Potravinárstvo

Údržba strojov a zariadení (veľká výhoda)
Skúsenosti s výrobou (výhoda)
Technické/Mechanické zručnosti (podmienkou)!!
Ochota učiť sa nové veci
Zodpovednosť
Samostatnosť

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3297149  Posting date: 21.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Od 6,00€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a dalšími zložkami mzdy vo výške 2,50 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby