Hľadáme manuálne zručného zástupcu Team Leadra čistiacej čaty v závode Figaro

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
5,2 EUR/hod.od 5,20€/ hod + 10 % odmeny z hodinovej mzdy ku každej hodine. Priemerný mesačný zárobok vrátane príplatkov je 1000 € Brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíš sa manuálnej práce a chceš aby ti vôňa čokolády spríjemňovala deň? Nechceš pracovať na nočných zmenách a si efektívnejší počas dňa? V tom prípade si na správnom mieste pridať sa k nám do závodu Figaro do čokoládovej čistiacej čaty
Tvojou pracovnou náplňou bude:
  • Podpora a rozvoj zvereného tímu
  • Zástup v prípade neprítomnosti Team Leadra
  • Vedenie dokumentácie a práca s PC ( MS Office)
  • Čistenie výrobných, nevýrobných a sociálnych priestorov podľa harmonogramu
čistenia (budeš sa podieľať na čístení s kolegami v prípade potreby)
  • Obsluha čistiacich strojov vo výrobných aj nevýrobných priestoroch
  • Dopĺňanie hygienických potrieb na jednotlivých úsekoch
  • Manipulácia a výnos odpadových vriec

Pracujeme v 8 hod. režime, v dvojzmennej prevádzke.

Ponúkame motivujúce mzdové ohodnotenie a stabilné prostredie v
medzinárodnej spoločnosti.
Pravidelné ročné navyšovanie mzdy
Príplatky za poobednú zmennu
Medzi výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy patri:
Zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov
Stravné vo výške 3,83 EUR/deň (elektronická stravovacia karta)
Relax centrum v priestoroch firmy
Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
Doplnkové dôchodkové sporenie
Životné poistenie
Darčekové poukážky
Odmeny pri pracovných a životných jubileách

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ochota nie len viesť tím ale aj manálne pracovať
Práca s PC (MS office) - podmienka
Komunikatívnosť a skúsenosti s vedením ľudí
Skúsenosti s čistením výrobných priestorov (veľkou výhodou!!)
Samostatnosť

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3256568  Posting date: 9.9.2020  Basic salary component (gross): 5,2 EUR/hod.