Nastavovac strojov / vstrekolisov

Boxon Tech s. r. o.

Miesto práce
Vápenka 4, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 700 EUR/mesiacPríplatky za nadčasy Finančny príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho servisného oddelenia v Devínskej Novej Vsi hľadáme skúseného a motivovaného servisného technika . Budeš kontrolovať funkčnosť vstrekovacích strojov značky Krauss Maffei, Borche, Haitian a iné zariadenia. V koordinácii s vedúcim, zabezpečuješ kompletnú servisnú podporu a taktiež 100% funkčnosť strojov.

Si zodpovedný za funkčnosť strojov a ich technického stavu .
V prípade potreby si zabezpečuješ externý servis na odstránenie poruchy stroja, ak nie si schopný odstrániť chybu ty sám.
Kontrola kvality náradia, koordinácia výroby, riešenie problémov.
Nákup náhradných dielov, materiálu a ich údržba.

Dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej, veľmi rýchlo rastúcej spoločnosti.
Príplatky za nadčasy
Jazykové kurzy
Financny prispevok na stravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický odbor, strojársky odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

- skúsenosti s nastavovaním, údržbou, opravou strojov - vstrekolis

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- S nastavovaním vstrekolisov
- Vzdelanie v oblasti technického/strojárskeho zamerania
- Logické a technické myslenie
- Samostatnosť a rozhodnosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Zodpovednosť

Sme švédska spoločnosť so závodmi v Škandinávii, strednej Európe a na Slovensku v Bratislave. Špecializujeme sa na vstrekovanie plastov a zameriavame sa na udržateľné dopravné obaly. Medzi našich zákazníkov patria poprední svetoví výrobcovia áut.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4032206  Posting date: 9.2.2024  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac