Administratívna pracovníčka/pracovník

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Sobôtka 5116/3, Rimavská Sobota-Sobôtka
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiacNástupný plat 900€ + stravné lístky bez zrážky zo mzdy 4€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu fakturačného oddelenia hľadáme šikovnú posilu. Ak ťa baví administratíva a fakturácia, hľadáme práve Teba.
Tvojou hlavnou náplňou bude príjem a nahadzovanie objednávok do fakturačného systému. Komunikácia so skladom, obchodnými zástupcami a zabezpečenie prideleného obchodného prípadu do úspešného konca. Telefonická a emailová podpora pre zákazníkov.

Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
Firemné akcie
Flexibilný pracovný čas
Zaujímavé pracovné ohodnotenie

Záujemcovia môžu svoje životopisy spolu s fotkou posielať na [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
nájdeš nás aj na:
www.instagram.com/mobilnet.sk/
www.facebook.com/mobilnet.sk/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– vysoké pracovné nasadenie
– samostatnosť
– precíznosť
– organizačné a komunikačné schopnosti
– flexibilita

Spoločnosť mobilNET s.r.o. je veľkoobchodná a v súčasnej dobe aj výrobná spoločnosť pôsobiaca na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000, od ktorej doby sa vyprofilovala na jednu z najväčších distribučných spoločností na Slovensku v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Naše výrobky sú označené ochrannou známkou, distribuované na domáci aj zahraničný trh. Zahraničných obchodných partnerov máme v Českej republike a Maďarsku. Spolupracujeme so zástupcami najväčších mobilných operátorov ako O2 a YETTEL. Našim stálym partnerom sú aj elektrodomy NAY, Planeo, EW, ktoré náš tovar distribuujú v rámci územia Slovenska, Maďarska a Česka. Za rovnako dôležitú a zásadnú považujeme spoluprácu s nezávislými predajcami, ktorí takisto prispievajú k dobrému menu našej firmy a našich produktov. V súčasnosti ponúkame našim zákazníkom viac ako 3000 druhov tovaru. Výber sa viaže na potreby našich zákazníkov, trhový potenciál a kvalitu produktov. Pozornosť venujeme aj ekologickým témam, na základe čoho sme siahli aj po udržateľných materiáloch a v rámci možností eliminovali odpad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3307958  Posting date: 8.4.2021  Basic salary component (gross): 900 EUR/mesiac