Manager predaja Möbelix Nitra

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Základna mzda 1.000 - 1.300 € + osobné prémie + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme kolegu / kolegyňu na pozíciu Manager predaja pre predajňu v Nitre.
Čaká Vás každodenná práca so zákazníkmi, ale aj kolegami. Budete zastupovať vedúceho predajne v jeho neprítomnosti (cca 4 dni v týždni). Ako prvý sa dozviete o novinkách v sortimente a bude zodpovedať za ich správne vystavenie a nadekorovanie. Zároveň budete mať možnosť presadiť zmeny a inovácie, ktoré nám spoločne pomôžu rásť.

S ČÍM ZAČNETE?

• čaká Vás intenzívne školenie „learning by doing“ so skúsenými kolegami priamo v praxi.

ČO VÁS ČAKÁ POTOM?

• 70 % Vášho pracovného času strávite aktívne na predajni, zvyšných 30 % sa budete venovať administratíve
• v čase neprítomnosti vedúceho pobočky budete mať všetko na starosti Vy
• ako prvý budete vedieť o novinkách vo firme
• dohliadnete na správne vystavenie produktov
• budete denne komunikovať so zákazníkmi
• budete spracovávať reporty a štatistiky pre vedenie aj zamestnancov
• budete viesť a motivovať tím kolegov na pobočke
• keď je potreba, pomôžete montážnikom alebo dekoratérom

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ?

• províziu z predaja z celého obchodného domu
• výkonnostné bonusy
• 2 voľné víkendy v mesiaci
• možnosť prispôsobiť si pracovnú dobu
• kariérny rast až na pozíciu vedúcej pobočky
• prepracovaný školiaci program, vďaka ktorému môžete posúvať sami seba, ale aj celú firmu zase o niečo vyššie
• otvorenosť, férové jednanie a rodinnú atmosféru
• možnosť presadiť veci, ktoré povedú k lepším výsledkom

Požiadavky na zamestnanca

HĽADÁME KOLEGOV, KTORÍ MAJÚ:

• skúsenosť aspoň 2 roky v retailu
• chuť učiť sa a posúvať seba a svoj tím k lepším výsledkom
• výborné komunikačné schopnosti - komunikácia so zákazníkmi Vás vyložene baví
• organizáciu a cieľavedomosť v krvi
• samostatnosť v myslení aj rozhodovaní.

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ladislav Baranovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3733957  Posting date: 7.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Základna mzda 1.000 - 1.300 € + osobné prémie + provízia z predaja