Prípravár/ka výroby

MILT s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 30c, Bratislava
Termín nástupu
12/2019 alebo dohodou
1 360 - 1 560 EUR/mesiac1300,-€/mesiac + 60,-€/príspevok na jedlo/mesiac + až 200,-€/nárok na bonus/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho rozrastajúceho sa pracovného kolektívu nového kolegu na pracovnú pozíciu Prípravár výroby s náplňou práce:
- príprava výroby realizovaných projektov - spracovanie projektovej dokumentácie
- príprava podkladov pre výrobu
- objednávky materiálov, komunikácia s dodávateľmi
- práce v programe AutoCAD

- zázemie stabilnej spoločnosti
- práca v mladom a priateľskom kolektíve, neformálna atmosféra
- motivujúce platové ohodnotenie
- mobilný telefón (aj na súkromné účely)
- príspevok na stravovanie
- kariérny rast

V prípade Vášho zájmu o ponúkanú pozíciu zasielajte, prosím, životopisy vrátane FOTOGRAFIE na nižšie uvedený kontakt.
Životopisy bez fotografie budú automaticky vyradené!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru (najlepšie stavebné, strojnícke), min. 1 rok praxe v technickom obore
- technické a flexibilné myslenie, nutná znalosť čítania technických výkresov
- ovládanie programu AutoCAD (nutné)
- znalosť anglického/ nemeckého jazyka výhodou
- aktívny prístup k riešeniu úloh, odolnosť voči stresu
- samostatnosť, systematickosť, zodpovednosť
- možnosť kariérneho rastu na pozícii projektový manažér

MILT s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou interiérových premiestniteľných a požiarnych priečok, posuvných akustických stien a komplexnou realizáciou vstavieb do priemyselných a skladových objektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3109880  Posting date: 22.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 360 - 1 560 EUR/mesiac1300,-€/mesiac + 60,-€/príspevok na jedlo/mesiac + až 200,-€/nárok na bonus/mesiac