Manažér obchodu a predaja

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR / mesiac (brutto) a viac + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho, proaktívneho, flexibilného a organizovaného kandidáta na pozíciu vedúceho predaja. Hľadáme kandidáta, ktorý má hlboké skúsenosti v oblasti obchodu a bol schopný ponúknuť a predať naše produkty a služby. Ako manažér oddelenia predaja, budete pozvaný k vytvoreniu a implementácií stratégie predaja, nastarosti budete mať plán predaja a všetky požadované procesy, aby sa zabezpečilo úspešné získanie nových obchodných vzťahov a rozšírenie predaja výrobkov.

Pri práci budete zodpovedný za:

- Tvorbu obchodnej stratégie spoločnosti (zodpovednosť za produkty a služby)
- Príprava plánu predaja podľa obchodnej stratégie spoločnosti
- Priama zodpovednosť za P&L za celkový plán predaja
- Implementovať efektívne predajné procesy
- Vybudovanie silného obchodného tímu a aktívne riadenie predajných aktivít
- Motivovať, trénovať a dohliadať na predajný tím, s možnosťou vyjadrenia svojich nápadov na skvalitnenie predaja
- Aktívne spolupracovať s ostatnými tímami pri príprave modelu stanovovania cien produktov a služieb, prieskumu trhu, identifikácii cieľových trhov
- Pravidelný report výkonnosti o činnosti predaja generálnemu riaditeľovi
- Vybudovať partnerskú sieť a zapojiť sa do aktivít na rozvoj podnikania
- Práca je spojená i s výjazdmi s cieľom stretnúť potenciálnych a existujúcich klientov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT spoločnosť sa venuje budovaniu silného ekosystému projektov, inkubátorov a investičných fondov na podporu implementácie blockchainu - vysoko prospešnej a efektívnej technológie pre organizácie a zákazníkov vo viacerých odvetviach. IT firma stavia na histórii včasných inovácií blockchainu s vlastnou platformou, ktorá používateľom umožňuje rýchlo vytvárať a migrovať pripravené, škálovateľné a decentralizované aplikácie na podnikanie. Naša platforma je pokročilá platforma blockchainu a ide o ekosystém, šitý na mieru pre budovanie decentralizovaných aplikácií vhodných pre podnikanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s predajom komplexných IT a softvérových produktov, riešení a služieb v oblasti B2B a B2C (must)
- preukázateľná pracovná skúsenosť s obchodnou pozíciou, napríklad obchodný zástupca, oblastný manažér, alebo manažér predaja
- Skúsenosti s predajom pre verejný sektor - výhodou
- preukázateľné pracovné skúsenosti s vedením obchodného tímu (skúsenosti so školením obchodného tímu, koučovaním a mentorovaním)
- Skúsenosti s tvorbou predajnej stratégie, realizáciou predajného plánu
- Schopnosť vytvárať dôveryhodné obchodné vzťahy a silnú sieť
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti (slovenský a anglický jazyk)
- Vynikajúca znalosť technologických trendov
- Ochota cestovať - flexibilita
- Proaktívny prístup a riešenie problémov

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3804424  Posting date: 6.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2 500 EUR / mesiac (brutto) a viac + provízia z predaja