Junior/Medior Frontend Developer (Angular)

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Asap
Ponúkané platové ohodnotenie je od 1500 - 2300€ + 1 plat ročne navyše.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov do skvelej IT spoločnosti v Bratislave, kde vás čaká spolupráca na inovatívných projektoch so super tímom. IT firma sa zaoberá vývojom softvérových riešení a aplikácií pre zahraničných partnerov. Spoločnosť ponúka okrem zaujímavého platového ohodnotenia, aj možnosť 2 dňového home office-u týždenne!

Dlhodobo sa venuje vývoju top technológií v zaujímavých startupoch, v oblasti telekomunikácií, biotechnológií, cloudu a zdravotníctva.

Čo môže byť pre Vás zaujímavé, je práca aj na medzinárodných projektoch.Spoločnosť ponúka širokú škálu certifikácií a školení, flexibilnú pracovnú dobu a možnosť home office-u. Spolupráca so širokým spektrom odborníkov a na dlhodobých projektoch v stabilnom zamestnaní, s možnosťou rastu aj na iné pozície. Projekt na ktorom budete pracovať, Vám rád predstavím.

Hlavné pracovné zodpovednosti:

· Vykonávanie programátorských a analytických prác samostatne alebo v rámci riešiteľských kolektívov.
· Vypracovávanie analytických materiálov, programátorskej a používateľskej dokumentácie.
· Komunikácia so zástupcami riešiteľských teamov klientov zamestnávateľa.
· Testovanie software a jeho nasadzovanie.

Ponúkame:

- ročná odmena v priemernej výške minimálne mesačného platu
-2 dni v týždni možnosť home office
- flexibilný pracovný čas
- práca v mladom kolektíve v neformálnom prostredí
- práca v atraktívnej lokalite v centre mesta s dobrou dostupnosťou MHD
- voľný vstup do telocvične (futbal)
- teambildingové a športové aktivity a spoločné dobrovoľnícke aktivity
- možnosť odborného a profesionálneho rastu
- práca systémom agilného kódovania (stručné a jasné zdania bez náročných dlhodobých analýz a dizajnov)
- práca v zaujímavých oboroch – biotech/pharmacy
- práca so súčasnými najnovšími modernými technológiami
- možnosť ovplyvňovať požadovaný výsledok, navrhovať vylepšenia a zmeny, konzultácie s klientom na návrhu UI, usability
-podieľanie sa na architektúre riešení, ich ergonómii …

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT spoločnosť sa zaoberá vývojom softvérových riešení a aplikácií pre zahraničných partnerov. Dlhodobo sa venuje vývoju top technológií v zaujímavých startupoch, v oblasti telekomunikácií, biotechnológií, cloudu a zdravotníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadované znalosti:

HTML/CSS/JavaScript
JS Framework (Angular JS is preferred)
UI concept creation
Web UI, web accessibility UX
JSON, REST, SQL (MySQL) is advantage

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3574950  Posting date: 10.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Ponúkané platové ohodnotenie je od 1500 - 2300€ + 1 plat ročne navyše.