Senior účtovník

MIDARO KURZY s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
800 - 1 700 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúsenosti. Živnosť dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme šikovného a spoľahlivého kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude spracúvať podvojné účtovníctvo a mzdovú agendu na plný úväzok, prípadne samostatne PÚ alebo MÚ na kratší pracovný úväzok.

Vašou prácou bude:
• viesť komplexne podvojné účtovníctvo a mzdovú agendu viacerých spoločností,
• spracovávať štatistické výkazy, hlásenia a komunikovať s finančnými inštitúciami a audítormi,
• pripravovať daňové priznania, kontrolné výkazy a súhrnné výkazy a hlásenia,
• neustále sledovať zmeny v legislatíve a zapracovávať ich do procesov a postupov.

- práca je formou externej dlhodobej spolupráce alebo HPP, takže budete mať istotu stability,
- získate spravodlivé finančné ohodnotenie ako odmenu,
- budete mať priestor realizovať svoje nápady a prichádzať so zlepšeniami,
- možnosť zapojiť sa do vzdelávacích projektov.

Ak viete všetko, čo potrebujete, pošlite nám svoj životopis. Prosím, dajte si na životopise záležať a napíšte nám tam všetko, čo by nás mohlo z Vášho života zaujímať. Budeme radi, ak nám pošlete aj motivačný list.

Životopis spolu s motivačným listom nám môžete poslať e-mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Radi Vás spoznáme, ak máte:
- aspoň dvojročné skúsenosti s podvojným účtovníctvom a mzdovou agendou,
- výborné vedomosti v účtovných a daňových predpisoch,
- skúsenosť s programom Omega je výhodou,
- zmysel pre precíznosť, presnosť a zodpovednosť.

Sme profesionálna účtovná a vzdelávacia firma, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1994. www.MIDARO.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3722166  Posting date: 30.9.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac