Konštruktér CNC rezacích strojov

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Hriňová
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho konštrukčného tímu si k sebe hľadáme ďalšieho zodpovedného a priateľského kolegu. Nehľadáš iba prácu ale aj priateľské pracovné prostredie? Pokojne sa prihlás, aj keď nemáš ešte skúsenosti. Radi ti všetko vysvetlíme a postupne sa z teba stane samostatný odborník. Máš vyššie ambície? Môžeš postúpiť aj na pozíciu projektanta strojov alebo vývojového pracovníka.

Aká bude tvoja pracovná náplň?
  • budeš navrhovať konštrukčné uzly pre CNC rezacie stroje a ich príslušenstvo (predovšetkým termické rezanie – plazma, plyn) pre zákazníkov po celom svete
  • budeš tvoriť 3D modely a výkresovú dokumentáciu v programe Solid Works
  • budeš sa spolupodieľať na navrhovaní oceľových zváraných konštrukcií a ohýbaných plechových dieloch.

  • môžeš pracovať pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou (získali sme aj ocenenie podnikateľ roka 2014)
  • koncoročné odmeny
  • multisport karta
  • ak si rád privstaneš alebo prispíš nevadí, ponúkame ti flexibilnú pracovnú dobu
  • nadčasy sa preplácajú, prípadne si môžeš vybrať aj čerpanie náhradného voľna
  • ponúkame ti 2 dni dovolenky naviac
  • stravné lístky dostaneš v hodnote nad rámec zákona
  • stretávame sa na rôznych team buildingových akciách :-)

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme vybraných kandidátov, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície. Vopred ďakujeme za pochopenie.
Informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • ovládanie 3D softvéru podmienkou, Solid Works výhodou
  • anglický prípadne nemecký jazyk výhodou
  • samostatnosť
  • zodpovedný prístup
  • ochota odborne rásť

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Tibenská, Odd. ľudských zdrojov
Tel.: +421905751745
E-mail: poslať životopis
ID: 3833831  Posting date: 10.2.2020  Basic salary component (gross): 850 EUR/mesiac