Projektový Manažér

MicroStep-MIS, spol. s r.o.

Miesto práce
Čavojského, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
od 1100 € + kvartálne odmeny + 13.plat - horná hranica platu je daná schopnosťami a skúsenosťami uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu projektového manžéra, ktorý sa zaujíma o meteorológiu a chcel by sa dozvedieť viac o monitorovacích informačných systémoch v meteorológii.

Úlohou projektového manažéra je komunikácia so zákazníkom (písomnou a ústnou formou), vytváranie cenových ponúk, vedenie projektov od objednávky až po akceptáciu, fakturáciu. Dohľad nad dodržiavaním termínov pri výrobe. Účasť na meteorologických výstavách a konferenciách v zahraničí.

Hlavná náplň práce
- vedenie projektov, zákaziek
- návrh a spracovanie ponúk
- školenia
- interná dokumentácia
- podpora a vedenie FAT/SAT
- konzultácia požiadaviek s vývojovým tímom alebo zákazníkom
- účasť na výstavách a konferenciách

- 13. plat a kvartálne odmeny
- možnosť pracovať v stabilnej a medzinárodne pôsobiacej firme
- možnosť učiť sa nové technológie
- flexibilný pracovný čas
- preplácanie nadčasov
- profesionálny rast
- podpora vzdelávania v podobe kurzov angličtiny a iných odborných školení
- rôzne zamestnanecké akcie
- odmeny za dlhoročnú spoluprácu

Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú, vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického alebo ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- jazykové znalosti anglického jazyka na pokročilej úrovni (understanding, speaking, writing)
- chuť učiť sa nové technológie
- samostatnosť, kreatívnosť, inovatívnosť a schopnosť riešiť pridelené úlohy zodpovedne
- tímový duch

Výhodou:
- vzdelanie / znalosť procesov v oblasti meteorológie, letectva
- vzdelanie / znalosť procesov v medzinárodnom obchode
- znalosť cudzích jazykov (francúzsky, ruský)

MicroStep-MIS sa špecializuje na vývoj, výrobu a realizáciu monitorovacích a informačných systémov a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta.

Kľúčovými oblasťami aktivít spoločnosti sú:
- Meteorológia, letiskové meteorologické systémy, automatické meteorologické stanice, systémy zberu, spracovania a archivácie dát, meteorologické komunikačné systémy a klimatologické databázy
- Seizmologické monitorovacie systémy, centrá pre zber a spracovanie dát
- Radiačný monitoring, modelovanie šírenia radiačného zamorenia
- Čistota ovzdušia, emisný monitoring
- Krízové informačné systémy
- Systémová integrácia ako aj projekty na kľúč

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3733987  Posting date: 7.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1100 € + kvartálne odmeny + 13.plat - horná hranica platu je daná schopnosťami a skúsenosťami uchádzača