Šafář / správce farmy

MICHAEL RANCH s.r.o.

Místo práce
Rabyně
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ŠAFÁŘ / SPRÁVCE FARMY / MANAŽER ZEMĚDĚLSTVÍ

Pro farmu v blízkosti Slapské přehrady hledáme správce/hospodáře/manažera zemědělství pro zajištění chodu fungujícího hospodářství o výměře cca 80ha TTP s chovem masného skotu, drobného zvířectva a ustájení s výcvikem koní. Vhodné pro páry nebo manžele s možností ubytování.

Co od vás očekáváme - zajištění každodenního chodu farmy:
- ošetřování, krmení a úklid hospodářských zvířat
- obsluha a údržba zemědělských strojů – traktory, smykový nakladač, stroje pro sklizeň píce
- správa a údržba budov technického zázemí, stájí a pozemků farmy
- administrativní činnost spojená s fungováním farmy – organizace dokladů předávaných ext. účetní firmě, pokladna, evidence zvířat a veterinární činnosti v registrech

Co od vás požadujeme:
Doložená praxe na obdobné pozici v zemědělství, ale ani čerstvé absolventy SZŠ/VŠZ s chutí se učit nové věci přímo v praxi nezavrhujeme.
Aktivní obsluha (řízení) traktoru a os. automobilu, jejich údržba a běžný servis (ŘP sk. B, T příp. C).
Znalost práce na PC – MS Office + práce s IZR (Portál farmáře)
Manuální a technická zručnost (výhodou základní znalosti elektro).
Organizačními a týmové schopnostmi při rozdělování a provádění práce spolu se stálými a sezónními zaměstnanci, při jednání s majiteli ustájených zvířat a návštěvníky farmy.
Odhodlání a pracovní nasazení při plnění vytyčených cílů, schopnost převzít zodpovědnost za jejich plnění.

A co vám nabízíme:
Práce pro jednoho/oba na plný úvazek.
Flexibilní pracovní doba v závislosti na sezóně.
Bydlení zajištěno přímo na farmě.
Podíl na ekonomickém výsledku hospodaření.
Možnost seberealizace při samostatném vedení farmy.
Zajištěné částečné stravování.
Mzda/plat: 30.000 Kč čistého dle rozsahu práce a odpovídajících dovedností.

Zasílejte prosím Vaše životopisy.

www.farmamichael.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3915299  Posting date: 22.5.2020  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 28 000 Kč/měsíc