Recepčná/ý Penzión RAKI***

Mgr. Imrich Rák - RAKI

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
23.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hodinu + príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu - práca na dohodu/TPP/skrátený úväzok/
- vhodné pre študenta ako dlhodobá brigáda
- check in/out hostí, fakturácia, komunikácia s hosťom, denný audit, uzávierky systémov, starostlivosť o čistotu na recepcii
- kompletná administratíva, vybavovanie korešpondencie
- poskytovanie informácií a riešenie problémov hostí
- pohotové reakcie na požiadavky klientov,
- pracuje sa na smeny 7:00-15:00 a 15:00-22:00 hod (dá sa upraviť podľa dohody medzi recepčnými)
- predchádzajúce skúsenosti z recepcie sú vítané ale práca je vhodná aj pre absolventa,
- aktívna znalosť anglického jazyka je pre prácu na recepcii nutnosť.

- zaujímavá práca v mladom úzkom kolektíve 6 zamestnancov
- voľný vstup do do wellness centra

V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite žiadosť a životopis doplnený fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu: [email protected] KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Hoteliérstvo, Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme osobu s dobrými komunikačnými schopnosťami, príjemného vzhľadu, požadujeme zodpovedný prístup k práci a pozitívne myslenie.

Penzión RAKI*** & WELLNESS je trojhviezdičkový penzión, ktorý sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí iba 5 minút cesty od centra Bratislavy, 3 km od výstaviska Incheba Expo a na skok od Viedne a Budapešti. Svojim klientom ponúka vysoký štandard ubytovacích,stravovacích a relaxačných služieb.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2880690  Posting date: 5.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 4€/hodinu + príplatky za víkendy a sviatky