Personálno - mzdový/á pracovník/čka

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
855 - 1 000 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie sme len personálno-mzdové oddelenie, ale aj skvelo zohratý tím.
Preto hľadáme nového parťáka/novú parťáčku do pohody aj nepohody. :)

Tvojou úlohou bude zastrešovať nasledovné pracovné činnosti:
- zabezpečenie kompletného výberového procesu nových zamestnancov na jednotlivé predajne ako aj na centrálu spoločnosti,
- inzerovanie voľných pracovných pozícií na pracovných portáloch a ich pravidelná obnova,
- selekcia prijatých životopisov a vedenie telefonických pohovorov s cieľom vybrať vhodných kandidátov na vybrané pracovné pozície,
- vedenie výberových procesov s kandidátmi (osobné/skype pohovory),
- administratívna podpora oddelenia,
- príprava podkladov pre spracovávanie miezd.

Priateľské a ústretové pracovné prostredie.
Pracovná doba od 8.00 do 16.00 hod.
Mesačné a ročné odmeny na základe výsledkov.
Vianočné poukážky (v roku 2020 vo výške 120 EUR).

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Veľmi nás teší množstvo prichádzajúcich reakcií a vopred sa ospravedlňujeme, že nebudeme vedieť každého kandidáta individuálne osloviť. Všetky doručené životopisy však posúdime na základe nášho najlepšieho svedomia a vedomia. Následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín pohovoru.

Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní.
Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje a personálny manažment, Ekonómia, Humanitné vedy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
MK Soft - Základy
Personalistika - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy

Počet rokov praxe

2

Znalosť zákonníka práce a príslušných zákonov.
Komunikatívnosť.
Flexibilita.
Samostatnosť.

Merkury Shop s.r.o. je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v Poľsku, Česku, Chorvátsku a na Slovensku. Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
ID: 4035351  Posting date: 18.2.2021  Basic salary component (gross): 855 EUR/mesiac