Junior manažér (zástupca vedúceho) predajne Merkury Market v Lučenci

MERKURY SHOP s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 855 EUR/mesiacZákladná mzda je 855,- EUR/mesiac brutto. K základnej mzde sú vyplácané zákonné príplatky a mesačné odmeny. Celková výška mesačnej mzdy závisí aj od aktivity a výkonu pracovníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ si človek zameraný na výsledky, si rád v pohybe a nebaví Ťa vysedávanie v kancelárií, máš rád výzvy a zdolávanie prekážok, zvládaš komunikáciu na rôznych úrovniach a v neposlednom rade, dokážeš motivovať druhých...možno príjmeš našu výzvu.

Dávame šancu mladým, aby ukázali čo už vedia a popritom získali neodceniteľnú prax v rámci predajnej siete obchodov MERKURY MARKET.

Nebudeme Ti klamať - je to náročná práca vyžadujúca si vysoké pracovné nasadenie, časovú flexibilitu a vysokú mieru samostatnosti.
Tvojou úlohou bude poskytnúť podporu vedúcemu manažérovi predajne na všetkých frontoch, aby bol zabezpečený chod predajne a skladových priestorov a v čase neprítomnosti vedúceho manažéra predajne zabezpečiť jeho plnohodnotné zastúpenie.

Budeš zodpovedať za tok tovaru na predajni a v skladoch, budeš riešiť prípadné reklamácie alebo nezrovnalosti, budeš koordinovať prácu zamestnancov (predajcovia, skladníci, upratovačky...) budeš prijímať nových zamestnancov a v neposlednom rade budeš riešiť aj administratívnu agendu (dochádzka, dodacie listy, faktúry, podklady pre personálno-mzdové oddelenie, pracovno-právna dokumentácia...).

Pokiaľ si sa rozhodol/a prijať našu výzvu, budeme sa tešiť na Tvoj životopis, ktorý zodpovedne prečítame a prehodnotíme Tvoje pracovné skúsenosti.
Keďže sa jedná o náročnú a zodpovednú pozíciu, budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a majú predchádzajúce skúsenosti (aspoň 2 roky) na manažérskej pozícií, najlepšie v oblasti obchodu.

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame Ti dlhodobú prácu na zmluvu.
Dáme Ti mesačnú odmenu, ktorej výška závisí od Tvojej snahy.
Dáme Ti ročnú odmenu.
Garantujeme Ti, že mzdu vyplácame vždy načas v stanovenom termíne. Poctivo preplácame nadčasy a príplatky za prácu v sobotu a nedeľu.
Dáme Ti Vianočnú poukážku (v roku 2020 bola vo výške 120 EUR).

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Veľmi nás teší množstvo prichádzajúcich reakcií a vopred sa ospravedlňujeme, že nebudeme vedieť každého kandidáta individuálne osloviť. Všetky doručené životopisy však posúdime na základe nášho najlepšieho svedomia a vedomia. Následne budeme vybraných kandidátov telefonicky kontaktovať, aby sme si dohodli termín pohovoru.
Informujeme Vás, že spoločnosť MERKURY SHOP s.r.o., Duklianska 11, 080 01 Prešov, spracúva Vaše osobné údaje za účelom uskutočnenia tohto a prípadne aj ďalších (v prípade udelenia súhlasu) výberových konaní. Informáciu podľa §19 a §20 Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov nájdete na www.merkurymarket.sk/osobne-udaje/.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Manažérske schopnosti - pokročilý
Obchodná komunikácia - pokročilý
Riešenie konfliktov - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Organizačná schopnosť
Rozhodnosť
Komunikatívnosť
Ústretovosť
Trpezlivosť
Samostatnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Merkury Shop je dynamicky vyvíjajúcou sa sieťou stavebno - remeslelných marketov, pôsobiacich v juhovýchodnom Poľsku a na Slovensku.
Máme pestrú ponuku výrobkov na úpravu, renováciu a zariadenie bytov a domov.
Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Dôsledne realizujeme svoje ciele. Snažíme sa splniť všetky požiadavky našich zákazníkov, a zároveň chceme byť silnou konkurenciou pre doterajšie obchodné reťazce tohto typu.
Na trhu so stavebným materiálom a výrobkami pre zariadenie interiérov pôsobíme od roku 1991.

Adresa spoločnosti

MERKURY SHOP s.r.o.
Duklianska 11
080 01 Prešov
https://www.merkurymarket.sk
ID: 4018658  Posting date: 11.1.2021  Basic salary component (gross): 855 EUR/mesiac