Leasingový poradca na obchodnom/správnom oddelení Mercedes-Benz Financial Services Slovakia

Mercedes-Benz Financial Services Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Vajnory
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Študenta 2. - 3. ročníka vysokej školy ekonomického zamerania

Čo Vás čaká?

Budete pracovať v nadnárodnej leasingovej spoločnosti, ktorá pôsobí 20 rokov na slovenskom leasingovom trhu a zabezpečuje financovanie a poistenie prémiovej automobilovej značky Mercedes-Benz. Sme súčasťou koncernu Daimler AG.

Obchodné oddelenie: s tímom našich obchodníkov budete komunikovať so zákazníkmi, spolupracovať pri príprave a uzatváraní leasingových/úverových zmlúv, ako aj s tým súvisiacich poistných zmlúv, podieľanie sa na rôznych (aj zahraničných) projektoch firmy.

Správne oddelenie: spoločne s celým tímom budete spravovať portfólio leasingových/úverových zmlúv, komunikovať so zákazníkmi a starať sa o ich zmluvy od podpisu až do ukončenia, riadiť pohľadávky a ďalšie s tým súvisiace aktivity.

Naučíte sa vybavovať požiadavky zákazníkov z oblasti finančnej, daňovej aj právnej.

Od prvého dňa budete mať kompetencie na príslušnom oddelení a stanete sa neoddeliteľnou súčasťou tímu.

Predpokladaná pracocvná doba 20 hodin tyzdene.

- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti v modernom dizajnovom pracovnom prostredí (najnovšie trendy v oblasti digitalizácie a zefektívnenia procesov)
- Stravné lístky
- Prispôsobenie pracovnej doby podľa dohody s nadriadeným (prevažne počas skúškového obdobia a školy)
- Firemná posilňovňa/iné skupinové cvičenia – po pracovnej dobe
- Firemné akcie hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Mzda za min. 20 hodín týždenne.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančné služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Dobré komunikačné schopnosti pri riešení problémov klientov, analytické myslenie, schopnosť vytvoriť si vlastný názor a byť samostatný
- Znalosti z finančnej matematiky sú výhodou
- Byť inovatívnym, ochota učiť sa nové veci a logicky myslieť sú pre nás veľmi dôležité
- Orientovať sa v MS Office (najmä Excel) a využívať finančné funkcie sú ďalšou výhodou
- Nebáť sa zdvihnúť telefón a komunikovať s klientmi (aj zahraničnými partnermi – znalosti cudzích jazykov sú vítané)

Mercedes-Benz Financial Services Slovakia s.r.o. je zameraná na financovanie, prenájom a poistenie vozidiel značiek patriacich do koncernu Mercedes-Benz AG a niektorých spriaznených značiek. Exkluzívne zameranie na značku Mercedes-Benz a pravidelné rozširovanie a aktualizácia finančných produktov a ostatných služieb, prináša pre zákazníkov riešenia šité na mieru, ktoré zohľadňujú ich individuálne potreby.

Medzi zákazníkov MBFS patria predovšetkým stredné a malé firmy. Svoje služby však poskytujeme tiež veľkým a kapitálovo silným tuzemským i zahraničným spoločnostiam.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3405847  Posting date: 7.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 300