Špecialista zákazníckeho servisu s českým jazykom Liptov

Megau, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 700 EUR/mesiacpodľa skúseností a okamžitého prínosu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu / kolegyňu zákazníckeho servisu pre jednotku na trhu v oblasti rekreačného ubytovania - slovenský ubytovací portál www.MegaUbytovanie.sk a český ubytovací portál www.MegaUbytko.cz (plánujeme expanziu na ďalšie zahraničné trhy).

Čo Ťa u nás čaká:
- profesionálna komunikácia s ubytovateľmi - telefonicky aj e-mailom a riešenie ich každodenných požiadaviek (predĺženie / nepredĺženie spolupráce, faktúry ubytovateľov, úpravy v prezentáciách - cenníky, fotografie, popisy...),
- profesionálna komunikácia s návštevníkmi stránky, ktorí si hľadajú ubytovanie (takejto komunikácie je menej, návštevníci kontaktujú prevažne priamo ubytovateľov cez kontaktné formuláre),
- komplexné vypĺňanie prezentácií nových ubytovacích zariadení, ktoré sa k nám pridávajú,
- písanie a pridávanie obsahovo kvalitných a gramaticky správnych textov o ubytovacích zariadeniach, regiónoch, obciach a atrakciách do nášho redakčného systému.

Pracujeme v najkrajšom kúte Slovenska, na Liptove, priamo v Liptovskom Mikuláši, aj keď už viac ako rok máme homeoffice. Máme peknú kanceláriu, monitory, kvalitné stoličky, kávovar, ovocie aj psíka Maxíka :). Máme stabilný cashflow, stabilné zázemie. Nepredpokladáme dramatické ohrozenie ani v týchto komplikovaných časoch.

MALÁ FIRMA SO SRDIEČKOM, S CHUŤOU BYŤ NAJLEPŠÍ VO VŠETKOM, DO ČOHO SA PUSTÍME.
Sme menší tím 10-tich kolegov, ktorý šliape ako švajčiarske hodinky. Sme kolegovia aj kamaráti zároveň. Vládne u nás otvorená a priama komunikácia. Chceme kolegu, ktorý zapadne do nášho tímu a budeme mu môcť na 100 % veriť. Máme "drive" a ten chceme aj od Teba.

Benefity:
- možnosť aktívne ovplyvňovať smerovanie a rast portálov a vidieť tak výsledky svojej práce,
- možnosť sebarealizácie, osobného aj profesijného rastu,
- motivujúce odmeňovanie,
- trinásty plat,
- 20 dní platenej dovolenky ročne,
- mesačný príspevok na stravovanie,
- mesačný príspevok na športové aktivity podľa výberu (posilňovňa, plávanie, zumba...)
- kvartálny firemný teambuilding,
- kvartálny príspevok na zdraviu prospešnú a relaxačnú aktivitu podľa výberu (masáž, wellness, sauna, kryokomora, starostlivosť o pleť, manikúra, pedikúra...),
- ročný príspevok na rekreáciu,
- podpora vzdelávania prostredníctvom kurzov, školení, kníh,
- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív,
- firemný notebook.

Ak sa považuješ za vhodného kandidáta, pošli aj niečo viac ako len CV a určite pripoj svoje pracovné úspechy. Prezri si, o čom sú naše projekty, čo robíme. Chceme super parťáka a chceme ho na dlho. Venuj tomu pár minút. Tešíme sa na to, čím nás oslovíš.

Bezduchých posielačov emailov s CV-čkom automaticky vyraďujeme z výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

marketing, e-commerce, zákaznícka podpora

Jazykové znalosti

Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Máš skúsenosti s prácou na zákazníckom servise na rôznych projektoch?
Nebojíš sa zdvihnúť telefón a k spokojnosti vyriešiť aj náročné a nepríjemné situácie s klientom?
Vieš písať výstižné a pútavé e-maily / texty?
Si človek s príjemnou charizmou, ktorú cítiť v telefonickom aj písomnom prejave?
Si zodpovedný, organizovaný a dôsledný?
Ovládaš gramatiku na výbornej úrovni?
Si zbehlý v práci na počítači, rýchlo si vyhľadávaš informácie na internete a spájaš si súvislosti?
Máš analytické a kritické myslenie?
Máš záujem naučiť sa nové veci?

Hľadáme fakt zodpovedného človeka, ktorý sa nebojí vyhrnúť si rukávy, poriadne zamakať a posúvať projekt dopredu. Pasivita sa u nás nenosí a nie je akceptovaná.

Očakávame, že práve Ty nám pomôžeš doplniť tím kolegov tak, aby firma napredovala a udržala si líderskú pozíciu na trhu.

Prečo sa k nám pridať? Už viac ako 10 rokov budujeme úspešný slovenský ubytovací portál MegaUbytovanie.sk a český ubytovací portál MegaUbytko.cz (plánujeme expanziu na ďalšie zahraničné trhy).

Sme jednotka na trhu v oblasti rekreačného ubytovania na Slovensku a postupne aj v Česku. Spoločne pomáhame ubytovateľom získavať nových hostí a zapĺňať ich ubytovacie zariadenia klientelou zo Slovenska, Česka i zo zahraničia. Na druhej strane uľahčujeme hľadanie ubytovania návštevníkom stránky, ktorí sa chcú ubytovať na Slovensku a v Česku počas svojej dovolenky či pracovnej cesty.

Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu až po inteligentné a intuitívne webové riešenie pre výber a rezerváciu ubytovania.

Hľadáš výzvu? Nechceš sa iba viesť, ale tvoriť a určovať smer a zároveň pracovať na projekte, ktorý má zmysel? Napíš nám a pridaj sa k nám :).

P.S.: Okrem toho, že v práci zvládame množstvo úloh, máme radi dobré vtipy, chutné jedlo, korbáčiky a domáce koláčiky ;).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4064761  Posting date: 21.4.2021  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac