Finančný manažér

Medzinárodná spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme schopného kandidáta/tku na pozíciu „Finančného manažera“.

Zodpovednosť za oblasť finančného riadenia spoločnosti na Slovensku.

Tvorba a vyhodnocovanie finančného plánu a finančný controlling.

Vedenie, riadenie, motivácia a hodnotenie podriadených zamestnancov.

Tvorba reportov, vyhodnocovanie odchyliek a príprava návrhov opatrení.

Zodpovednosť za správnosť účtovníctva podľa platnej legislatívy a interných pravidiel spoločnosti.

Komunikácia s vedením spoločnosti, ostatnými regionálnými partnermi a centrálou společnosti.

- moderné pracovné prostredie
- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
- výkonný a pozitívne naladený tím
- možnosť kariérneho rastu
- zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Termín nástup: dohodou
Miesto práce: Slovensko - Bratislava
Druh pracovného pomeru : práca na plný úväzok

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom (českom) a anglickom jazyku spolu s motivačným listom.

Ďakujeme za Váš záujem o danú pracovnú pozíciu.
Tešíme se na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie II. stupňa ekonomického zamerania
- Minimálne 3-ročná prax na obdobnej pozícii a skúsenosti s vedením finančného oddelenia
- Minimálne 5 – ročná prax v oblasti kontrolingu a účtovníctva
- Podrobná znalosť procesov finančného riadenia, účtovníctva a daňovej problematiky podľa platnej legislatívy SR
- Samostatnosť, zodpovednosť, koncepčné a kreatívne myslenie
- Analytické schopnosti
- Aktivny a pozitívny prístup k práci
- AJ na komunikatívnej úrovni – vedenie pracovných stretnutí v AJ alebo aktívna znalosť AJ
- Počítačové znalosti MS Office - expert
- Vodičský preukaz sk. B

ID: 1834899  Posting date: 14.8.2014