Hľadáme Šéfpekára, ktorý sa skladá z 3 ingrediencií- 1. Pekár 2. Inovátor 3. Manažér

Medusa

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 300 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Remeslá u nás nevymierajú.
Pre našu centrálnu pekárenskú výrobu a voňavú francúzsku patisseriu hľadáme šéfa.

Mal by to byť skúsený človek, ktorý má rád svoje remeslo a tiež svoje produkty. Okrem toho, že ich bude s obľubou ochutnávať, mal by byť odborným garantom ich kvality.
Stále sa chceme posúvať vpred a nové projekty si vyžadujú aj nové produkty. Preto by sa Šéfpekár mal orientovať vo vývoji nových produktov a samozrejme v nových technológiách.
Šéfpekár by mal byť aj manažér, keďže bude koordinovať svojich 3 pekárov a mal by zvládať aj základnú administratívnu agendu, týkajúcu sa pekárne.
Pracovať bude 8 hodín 5 dní v týždni v našej pekárničke na Plynárenskej, kde sa veci robia tradične a poctivo.

Ak niekto dokáže splniť naše predstavy na oplátku dostane:

- Možnosť sebarealizácie a kreativity a kariérneho rastu.
- Stravu grátis
- Zľavu vo všetkých našich prevádzkach.
- Spoločné teambuildingy a eventy.
- Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Medusa vznikla v roku 2003 otvorením legendárneho podniku Medusa pod Michalskou bránou. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života v Bratislave a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie prevádzky na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Do jej portfólia patrí napríklad sieť mediteránnych reštaurácií Primi a Kubu, legendárna reštaurácia a bar Rio, trattoria La Pala, sieť pivární Klubovňa, ale aj Áziou inšpirovaný franchise wagamama s dvomi prevádzkami v Bratislave a v nákupnom centre McArthuer Glenn Designer Outle v Parndorfe, v Rakúsku. Na bratislavskej nočnej scéne patria medzi najvychytenejšie hudobný klub Trafo či legendárny rockový Barrock. Na denné business stravovanie v Bratislave aj Prahe je zameraná sieť samoobslužných kantín Presto. V roku 2019 taktiež Medusa otvorila vlastnú centrálnu výrobu a remeselnú pekáreň a cukráreň Crustino. Najvýznamnejšou prevádzkou v Prahe je Epic, najmodernejší nočný klub v úplnom centre Prahy, ktorý sa nachádza na ulici Revoluční na 3 podzemných podlažiach. Spoločnosť je tiež exkluzívnym dodávateľom závodného stravovania pre fabriky Volkswagen Slovakia a.s., pre logistické centrum Amazon v Seredi či pre Jaguar Land Rover pri Nitre. Cateringové a eventové služby zabezpečuje Medusa vlastnou eventovou a cateringovou divíziou. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1.400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Rakúsku, v siedmich mestách. Medzi významné projekty patrí jej vlastný vzdelávací program a systém Medusa Academy a vlastný lojalitný systém MedusaCard s viac ako 120 000 členmi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEDUSA GROUP, s.r.o.
Einsteinova 23
851 01 Bratislava
ID: 3845630  Posting date: 10.1.2020  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac