Údržbár

MeDium Partners Finance, s. r. o.

Miesto práce
Rusovská cesta 36, Bratislava
Termín nástupu
15.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800-1100 (zavisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a manuálne zručného pracovníka do nášho tímu, ktorého pracovnú náplň predstavuje denná starostlivosť o pridelené požiadavky na opravu a údržbu nehnuteľností. Sú to práce, ktoré sa týkajú údržby a starostlivosti o nehnuteľnosti, ako napríklad drobné opravy, výmeny žiaroviek, výmeny svietidiel, opravy skratov, nastavenie dverí, drobné vodoinštalatérske práce a pod.. Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike podľa §22 alebo §23 je nevyhnutnosťou. Skúsenosti s vodoinštalatérskymi prácami sú výhodou.

zabezpečené vzdelávanie s prislúchajúcim platovým rastom
poistenie zodpovednosti za škodu
nové služobné auto
nový mobilný telefón
nové profesionálne náradie
moderný systém organizácie práce
stabilná práca

Ozveme sa každému. Pracovnú pozíciu hľadáme pre spoločnosť TeMPOS SLOVENSKO, s.r.o..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

manuálna zručnosť
ochota pracovať
samostatnosť

MeDium Partners Finance, s.r.o. je zodpovedná za nábor zamestnancov pre spoločnosť TeMPOS SLOVENSKO, s.r.o., ktorá zastrešuje a riadi všetky drobné služby pre Vašu nehnuteľnosť cez modernú mobilnú aplikáciu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2981047  Posting date: 20.3.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 800-1100 (zavisí od skúseností)