Asistent predaja drevársky priemysel

MEDEA TEAM s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie a príplatky podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodníka z oblasti drevárskeho priemyslu na pozíciu obchodného asistenta na nákup a predaj nábytkárskych prírezov, reziva a guľatiny.
Hľadáme skúseného kolegu do nášho tímu ktorý má skúsenosti v odbore.

Služobný telefón
Notebook

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov ktorí spĺňajú podmienku praxe v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet Explorer - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Zmysel pre obchod,
Výrečnosť,
Flexibilita,
Vodičský preukaz,

Spoločnosť MEDEA TEAM už viac ako 20 rokov prostredníctvom portfólia spoločností sprevádza zahraničných investorov pri operáciách v oblasti realitných investícií, pri delokáciách výroby a rozširovaní výrobnej činnosti na území Slovenska.

Našu profesionalitu zaručujú dlhoročné skúsenosti, silný podnikateľský duch, inštinkt, kreativita a kombinácia slovenských a zahraničných odborníkov.
Už niekoľko rokov sa orientujeme v drevospracujúcom priemysle kde sme dosiahli významné postavenie v rámci slovenského a zahraničného trhu a z tohto dôvodu hľadáme nových ľudí do nášho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3980558  Posting date: 1.10.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac