Vedúci oddelenia

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prirodzenú autoritu vo vedení zamestnancov a k práci pristupujete aktívne? Hľadáme skúseného vedúceho s organizačnými schopnosťami.

Pracovná náplň:
- Kontrola a koordinácia riadenia výrobného procesu
- Vedenie a riadenie tímu
- Zodpovednosť za včasné plnenie úloh
- Kontrola výkonu práce podriadených a plnenia cieľov
- Zodpovednosť za zvyšovanie produktivity práce
- Zabezpečovanie hospodárneho využívania materiálových vstupov
- Koordinácia a kontrola nábehu nákladov počas realizácie zákaziek
- Reportovanie nadriadenému

- Uvedená mzda je minimálna
- Príspevok na ubytovanie a dopravu
- Vzdelávanie a odborný rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti strojárstva."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

- VŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax na podobnej pozícii min. 4 roky
- Organizačné schopnosti, technické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3551114  Posting date: 30.11.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 2 000 EUR/mes