Servisný poradca/ Prijímací technik pre nákladné vozidlá Mercedes-Benz

MB Trenčín, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacOd 1500 Eur/Brutto, mzda závisí od individuálnych skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu šikovného kolegu na oddelenie servisu nákladných vozidiel. Výkon tejto pozície vyžaduje samostatného a zodpovedného človeka, ktorý už nadobudol skúsenosti na totožnej pozícii.

Náplň práce:
- Komunikácia so zákazníkom
- Stanovenie rozsahu servisu/ opravy a vykonávanie prvotnej skúšobnej jazdy
- Vykonávanie odhadu ceny za servis / opravu, predloženie cenovej ponuky zákazníkovi
- Riadenie procesu objednávania zákazníkov a zabezpečovanie vyťaženia dielne
- Komunikácia s oddelením náhradných dielov
- Monitorovanie a kontrola stavu dokončenia zákazky na servis/ opravu
- Vykonávanie záverečného objasnenia jednotlivých prác a použitých náhradných dielov so zákazníkom a odovzdávanie vozidla
- Motivácia a usmerňovanie zamestnancov pre teamovú prácu
- Vybavovanie reklamácii a sťažností
- Vystavovanie faktúr za vykonané práce a použitý materiál
- Vykonávanie podnikovo špecifických štandardov starostlivosti o zákazníka
- Práca v informačnom systéme spoločnosti
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Práca na jednu zmenu

- stabilné zázemie v spoločnosti s významným postavením na trhu
- priestor pre odborný rast
- pravidelné vzdelávanie, zvyšovanie kvalifikácie
- férové ohodnotenie
- príspevok na stravnú jednotku nad rámec zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- zapožičanie vozidiel za zvýhodnené podmienky
- finančné príspevky v prípade mimoriadnych udalostí a iné benefity

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS alebo nám zašlite svoj Životopis spolu so Súhlasom na spracovanie osobných údajov poštou na Brnianska 30, 91105 Trenčín.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť MB Trenčín, s. r. o. ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.
Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, Vás pozveme na osobný pohovor.
Radi by sme Vás informovali, že odpovedať budeme iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, technický smer so zameraním na automobily, prípadne iný príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2. ročné skúsenosti na totožnej pozícii
- technické myslenie
- dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
- proaktívny prístup a lojálnosť
- znalosť nových technológií výhodou
- počítačové zručnosti
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka veľkou výhodou
- chuť učiť sa nové veci
- tímový duch

Autorizovaný predaj a servis automobilov značky Mercedes-Benz.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965116  Posting date: 17.12.2020  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac