bezplatná infolinka

0800 365 801

9€/hod! Nenáročná práca pre montážnikov

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 9 EUR/hod.
konzultant
Mgr. Viktória Štefková
+421800365801

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných montážnikov do významnej automotive spoločnosti:

Čo bude tvojou úlohou, ak sa u nás zamestnáš?
  • nenáročná práca na montáži, vhodná najmä však pre mužov
  • kompletizovanie komponentov pre automobilový priemysel
  • vykonávanie kontroly finálneho výrobku
  • zodpovednosť za kvalitu a správnu funkčnosť produktu

Čo ti vieme ponúknuť?
  • zabezpečenú dopravu do práce z obcí na Záhorí
  • ubytovanie pre zamestnancov ZDARMA
  • možnosť práce nadčas
  • reálna možnosť kariérneho postupu na tímlídra prip. vedúceho zmeny

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
1) Lozorno - Stupava - Bratislava
2) Lozorno - Šaštín /Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Závod, Moravský Sv. Ján, Sekule, Borský Sv. Jur, Kuklov, Čáry, Šaštín - Stráže
3) Lozorno - Malé Leváre /Malacky, Kostolište, Gajary, Malé Leváre, Veľké Leváre/
4) Lozorno - Malacky
5) Lozorno - Skalica /Kúty, Brodské, Gbely, Petrova Ves, Holíč/
6) Lozorno - Senica /Malacky, Studienka, Lakšárska N. Ves, Borský Mikuláš, Štefanov, Dojč, Čáčov/
7) Lozorno - Jakubov /Zohor, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Suchohrad/
8) Lozorno - Plavecké Podhradie /Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica/

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421917867750 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa špičkovými riešeniami v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • ochota pracovať na zmeny
  • prax je výhodou, nie podmienkou
  • pozícia vhodná pre mužov

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viktória Štefková
Tel.: +421800365801
E-mail: poslať životopis
ID: 3991923  Posting date: 26.10.2020  Basic salary component (gross): 8 EUR/hod.