Administratívny pracovník v Parku miniatúr

Matúšovo kráľovstvo spol. s.r.o.

Miesto práce
PARK MINIATÚR, Podolie
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
360

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka do predajne v Parku miniatúr v Podolí. Nástup na pracovnú pozíciu je možný ihneď, v prípade, že prejdete výberovým konaním. Práca je na 4 dni v týždni (vrátane víkendov a sviatkov). Pracovná doba je od 9.00 do 17.00 v mesiacoch apríl, máj, jún, od 9.00 do 19.00 počas júla-augusta. Pracovník bude mať na starosti všetky činnosti pri zabezpečení chodu Parku miniatúr, predaj vstupného, suvenírov, občerstvenia, pomocné práce súvisiace s prevádzkou, aktívna účasť na všetkých akciách ktoré sa konajú v areáli, sprievod pre skupiny, výklad pre skupiny návštevníkov.

príspevok na dochádzku do zamestnania, práca v unikátnej atrakcii cestovného ruchu, zaujímavá a pestrá práca s návštevníkmi, získanie skúseností v práci s deťmi, žiadny stereotyp

Uprednostníme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s prácou v zariadení cestovného ruchu, s komunikáciou s návštevníkmi všetkých vekových kategórií, prácu s predajom tovaru, ERP, s deťmi a kolektívmi.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonómia, história, pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, schopnosť pracovať na smeny a pod tlakom, rýchlo sa učiť nové veci, práca v dynamickom kolektíve, precíznosť pri disponovaní s finančnými prostriedkami.

Od roku 2001 sa spoločnosť Matúšovo kráľovstvo venuje aktivitám v oblasti cestovného ruchu, publikačnej činnosti, poradenstvu, organizovaniu podujatí. Od roku 2005 buduje a prevádzkuje Park miniatúr v Podolí. Táto unikátna atrakcia cestovného ruchu, areál miniatúrnych modelov hradov, zámkov, kostolíkov a rozhľadní, sa teší rastúcemu záujmu verejnosti. Od roku 2013 sa každoročne okrem dennej prevádzky zariadenia CR venujeme organizovaniu niekoľkých zaujímavých akcií pre verejnosť rôzneho zamerania. Z vlastnej produkcie ponúkame viacero zaujímavých suvenírov a služieb rôzneho charakteru.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3327295  Posting date: 29.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 360