Záhradník

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava IV
Termín nástupu
ASAP / dohodou
1 100 EUR/mesiac13.plat a možné odmeny v závislosti na spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, súkromnú spoločnosť hľadáme spoľahlivého a profesionálneho Záhradníka, skúseného v tejto oblasti, ktorého pracovnou náplňou bude (spolu s ďalšími kolegami) komplexná starostlivosť o záhradu a park.

Náplň práce pozostáva z nasledovných činností:

Záhradnícke práce
- Starostlivosť o stromy, trávnik – veľké trávnaté plochy, záhony – zeleň (výsadba, ošetrovanie, údržba, zazimovanie)
- Starostlivosť o zeleninovú produktívnu záhradu, ovocné stromy a kríky
- Kosenie, sadenie
- Starostlivosť o závlahový systém
- Údržba záhradného jazera
- Zodpovednosť za zdravý stav záhrady a parku
- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu vykonávaných prác v súlade s ročným obdobím a špeciálnymi vlastnosťami rastlín
- Spolupráca s ďalšími kolegami zodpovednými za správu a údržbu

- Stabilnú a dlhodobú prácu v dobrom kolektíve
- Stravovacie poukážky
- Uhrádzanie práce nadčas
- 13.plat a možné odmeny v závislosti na spokojnosti

Ak máte záujem a chuť dlhodobo pracovať ako Záhradník u stabilného zamestnávateľa a máte aj relevantné skúsenosti na tejto pozícii, pošlite nám Váš životopis na doleuvedenú mailovú adresu. Ak napĺňate požadované kritéria, budeme Vás telefonicky kontaktovať ohľadne ďalších informácií a dohodnutia 1.kola formou videopohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je súkromná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo, záhradná architektúra

- Relevantné, niekoľkoročné skúsenosti na pozícii Záhradníka
- Prehľad v oblasti – trávniky, stromy, rastliny, kroviny, závlahové systémy, záhradné stroje
- Výhodou je znalosť škodcov, rezu stromov a drevín, hnojenia
- Pozitívny vzťah k rastlinám, k záhradníctvu
- Profesionalita v práci aj vystupovaní
- Výborná fyzická kondícia
- Zodpovednosť, serióznosť a svedomitosť
- Dôveryhodnosť a diskrétnosť
- Manuálna zručnosť a obratnosť
- Zmysel pre hodnotu vecí
- Lojálnosť

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3899713  Posting date: 15.6.2020  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac