Senior marketingový špecialista

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / dohodou
od cca 2000 EUR btt (výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností konkrétneho kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú developerskú spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta, ktorý bude súčasťou marketingového oddelenia a bude zodpovedať nasledujúce činnosti:

• Plánovanie, realizácia a koordinácia marketingovej komunikácie
• Koordinácia a manažovanie externých agentúr vrátane PR agentúry a grafických štúdií
• Tvorbu a realizácia kampaní a marketingových aktivít na podporu projektov
• Tvorba identity nových projektov a komunikačných konceptov
• Nákup reklamného priestoru
• Prieskumy trhu za účelom vytvorenia marketingovej stratégie
• Koordinácia tvorby kontentu na web a sociálne médiá
• Spolupráca s kolegom, špecialistom na online marketing
• Organizácia eventov na prezentáciu projektov
• Monitoring a vyhodnocovanie úspešnosti marketingových projektov
• Zabezpečovanie tvorby a tlače marketingových materiálov externých klientskych aj interných zamestnaneckých (vizitky, firemné oblečenie a pod.)
• Sprievodná administratíva – objednávky, zmluvy, kontrola a schvaľovanie faktúr a pod.

• Profesionálne pracovné prostredie a zázemie úspešnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
• Možnosť kariérneho rozvoja
• Možnosť pracovať na úspešných a zaujímavých projektoch
• Zamestnanecké benefity, teambuildingy, odborné a jazykové vzdelávanie,občerstvenia a ovocie na pracovisku, joga na pracovisku
• Dovolenka naviac
• Flexibilný pracovný čas

Ak máte záujem o pozíciu Senior marketingový špecialista pošlite nám Vaše CV na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je úspešná spoločnosť so zahraničnou účasťou pôsobiaca v oblasti developmentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Predchádzajúce preukázateľné pracovné skúsenosti v marketingu min. 5 rokov (z toho aspoň 2 roky na pozícii senior špecialista a pod.)
• Skúsenosť na strane agentúry je veľkou výhodou
• Skúsenosť s prácou pre úspešné značky a projekty
• Znalosť a prehľad v aktuálnych trendoch, orientácia na trhu
• Angličtina na komunikatívnej úrovni – nebudete ju v práci využívať na dennej báze, ale vo výnimočných prípadoch ju budete potrebovať
• Samostatnosť, organizovanosť, schopnosť prebrať zodpovednosť
• Dynamická osobnosť, schopná dobre fungovať v meniacom sa prostredí s množstvom ad hoc situácií
• Tímový hráč s vlastným názorom

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3552350  Posting date: 3.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od cca 2000 EUR btt (výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností konkrétneho kandidáta)