Zástupca správcu objektu

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, súkromnú spoločnosť hľadáme Zástupcu správcu rezidenčného objektu, ktorý bude zodpovednou pravou rukou správcu pri dohliadaní a zabezpečovaní plynulej prevádzky rezidenčného objektu a jeho okolia. Hľadáme technicky zručného človeka, ktorý má prehľad a pracuje aj s modernými technológiami.

Jeho zodpovednosťami budú:

• Sledovanie technického stavu budovy, zisťovanie nedostatkov a ich riešenie
• Komunikácia s klientom a operatívne riešenie jeho požiadaviek
• Spravovanie databázy s požiadavkami klienta, ich administrácia a evidencia
• Starostlivosť o dokumentáciu
• Pravidelná kontrola a starostlivosť o zariadenia a technológie, komunikácia s dodávateľmi
• Zabezpečenie drobných opráv v rámci objektu vrátane drobných strojov a zariadení
• Bežná údržba spojená s technickou správou objektu
• Odstraňovanie drobných prevádzkových porúch a revíznych závad
• Zabezpečovanie opráv súvisiacich so zabezpečením správy objektu

• Stabilnú pozíciu a dlhodobú starostlivosť o konkrétny objekt
• Príjemnú pracovnú atmosféru a profesionálne pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je súkromná spoločnosť pôsobiaca v oblasti nehnuteľností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Relevantné skúsenosti na obdobnej pozícii so správou budov – rezidenčné / obchodné / priemyselné objekty, hotely a pod.
• Technické myslenie a manuálna zručnosť
• Uživateľská znalosť MS Office
• Znalosť práce s modernými technológiami
• Schopnosť prebrať zodpovednosť
• Zodpovednosť, serióznosť a svedomitosť
• Dôveryhodnosť a diskrétnosť
• Zmysel pre hodnotu vecí
• Lojálnosť

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2831471  Posting date: 29.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou